KONST / Ramar / Ramar 8192338
nr 819 2338
Ramar
4 st, , omkring 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 april 2013
kl 19:41:08
150 kr
150 kr